Фільм Дівчата 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі уваги знаходяться хороші подружки, які вже давним-давно знайомі. За цей час вони встигли гарненько зблизитися один з одним, тому можуть розраховувати на підтримку і допомогу. Одного разу вони зібралися поїхати всі разом у В’єтнам. Саме там зовсім скоро одній з них належить пережити найграндіозніша подія в житті. Там вона виходить заміж. Звичайно ж, підготовка до урочистого заходу виявилася дуже важкою, але головні героїні впевнені в тому, що майбутній дівич-вечір, а також сама весілля допоможуть їм забути про всі клопоти.

Крім цього дівчата впевнені в тому, що дана поїздка зможе кардинально змінити їх подальше життя, тому вони ніяк не можуть дочекатися того моменту, коли вони сядуть у літак і відправляться назустріч своїй долі. Втім, коли вони все-таки приїдуть в чужу країну, то з кожним разом будуть переконуватися в тому, як глибоко вони помилялися на рахунок нової щасливого життя. Події виявилися не зовсім такими, про які вони мріяли довгий час. Під час дівич-вечора дівчата відірвалися по повній програмі, але вони навіть подумати не могли про те, до чого може призвести неконтрольоване кількість алкоголю.

Ранок героїні погано пам’ятали про те, що відбувалося всю ніч, адже алкоголю виявилося дійсно дуже багато. Правда, це не звільняє їх від відповідальності, адже тепер їх розшукує поліція. Фільм Дівчата 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Барбара Фон
В ролях: Фіона Звт, Айві Чень, Джанін Чан, Майк Тайсон, Фань Тянь тянь Ван Шулинь, Або Нгуен, Син Бао Тран


загрузка...