загрузка...


Великий спорт завжди пов’язаний з важкими випробуваннями, пройти які може тільки людина з великою силою волі і величезним прагненням перемогти. Травми, жорстка конкуренція, нервові стреси, величезний щоденна праця – все це складові, проходячи через які, спортсмен долає себе. Але коли отримана заповітна нагорода, приходить усвідомлення того, що всі ці зусилля були не марні. Слава і успіх дістаються тільки найбільш талановитим і працьовитим: тим, хто не звик зупинятися перед труднощами. Метті Дейн завжди мріяла досягти спортивних висот, вибравши для цієї мети один з найкрасивіших видів спорту: фігурне катання.

Подає надії спортсменка наполегливо тренується перед відповідальними змаганнями, сподіваючись на високу і заслужену нагороду. Але раптове пошкодження коліна перед відбірковими змаганнями ставить під загрозу сам факт її виступу. Фільм Дівчатка на льоду (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Якщо Метті не зуміє відновитися, то всі шанси стати чемпіонкою є у її кращої подруги і за сумісництвом головної конкурентки. У юної фігуристки – зовсім небагато часу, щоб вирішити свою спортивну долю.

Режисер: Деміан Чи
В ролях: Мичаела Ду Туит, Лара Даанс, Аркадія, Тейлор Хунсли, Шила Маккарті, Наташа Хенстрідж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress