Фільм Дівчина-птах (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кінострічка заснована на романі Коу Накамури. Юкина хотіла сама вибрати коледж, в якому вона буде вчитися, але не змогла потрапити туди. Тоді дівчина вирішує перейти в технічний університет. Розчарувавшись такою несправедливістю, ображена на долю, Юкина до того ж потрапила в оточення вундеркіндами в окулярах і картатих сорочках. Одного разу вона зустрічає старшокурсника Кея і закохується в нього. Її почуття несподіваним для неї чином призводять Юкіну до того, що вона бере участь в Team Birdman Trial.

Роки їзди на велосипеді зробили її ідеальною учасницею команди, але суперництво з Сакабой веде дівчину далі, ніж вона очікувала. Коротко про змагання Team Birdman Trial. Це змагання мускулетов. Учні будують апарат, який повинен злетіти, він не оснащений двигунами або електрикою і залежить лише від м’язової сили пілота. Місцем проведення вибирається водна гладь. Пілот сідає в свій апарат і злітає.

Апарат буде летіти стільки часу, скільки у пілота вистачить сил. Щоб уникнути нещасного випадку за апаратом слід рятувальний катер. Далі на стенді записують, хто скільки пролетів і за який час. Фільм Дівчина-птах (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Цутому Ханабуса
В ролях: Тао Цутия, Эридза Ікеда, Маколей Каллард, Махиро Такасугі, Сетаро Мамия


загрузка...