загрузка...


Новий гарячий комедійний фільм «Дівоча подорож» 2017 онлайн безсумнівно від душі повеселить і дівчат і дам будь-якого віку. Сюжет розкручується навколо дружби чотирьох дівчат ще зі шкільної лави. У їхньому житті було дуже багато, вони однаково чарівні і називають один одного сестрами, а в разі будь-якої небезпеки готові постояти один за одного горою. І ось, вони вирішують поїхати в Новий Орлеан на музичний фестиваль і відірватися по повній. Але що ж може піти не так? Само собою зрозуміло, велике місто!

Величезна кількість міцних напоїв, танцмайданчики, вислизають з під ніг під його дією, і такі привабливі клубні романчики. Дівчата постійно влітають в різні комічні ситуації, сперечаються і навіть трішечки сваряться. Але чого не трапляється, коли дівчатка «чуточек» вип’ють? Їх спонтанні сварки змушують подруг подумати над власними відносинами ще раз, вони усвідомлюють, що довголітня дружба і теплі почуття принципово важливіше, ніж раптово прочинилися непривабливі сторони один одного. Ніякі кавалери, спиртне, або величезний місто зі своїми красотами не можуть зіпсувати сестринські відносини між дівчатами. Додому вони повертаються знову разом і навіть стають ще ближче.

Серцева комедія приправлена ​​хорошими піснями та грою чудових актрис, таких як: Марайя Керрі і Квін Латіфа. Повітряний жіночий гумор прекрасно підійде для перегляду як у великій компанії, так і в сімейному колі, але без дітей). Фільм Дівоча подорож (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Малкольм Д. Чі
В ролях: Джада Пінкетт Сміт, Куїн Латіфа, Реджина Холл, Тіффані Хеддіш, Лоренц Тейт, Кофі Сірібо, Дебора Айорінде, Хуан Гаспар, Лара Грайс, Ванета Уолмслі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress