Який же жахливий день може досягнутий для батька? Вірно, той коли його дочка подорослішає і заведе собі хлопця, і обов’язково він не повинен подобається татові. З такою проблемою зіткнулися три знайомих татуся, Полі, Чус і Артур. Три дочки дорослі, і всі готові познайомити своїх бойфрендів зі сім’єю, на що дуже навіть проти папи. Вони зроблять об’єднавшись створили чудовий план, що ті відстали від їх доньок. Але не розуміють що їх чекає ще попереду.

Скільки б не намагалися плани то зриваються, то боком йде, завершуючи одними невдачами. Дівчата навіть і не думали про поганих і хороших наслідки, любов зробила їх сліпими. Але рано чи пізно цим трьом батькам доведеться нарешті зрозуміти, що так більше не може тривати. Фільм Для вашого блага (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Потрібно відпустити їх, вони ж теж хочуть сім’ю створити, стати матір’ю і зробити подарунок винагородивши батьків статусом бабуся і дідусь. Як пізно вони це зрозуміють? Відпустять вони взагалі?

Режисер: Carlos Theron
В ролях: Хав’єр Камара, Хосе Коронадо, Роберто Аламо, Пілар Кастро, Марія Пухальте, Кармен Руїс, Сільвія Алонсо, Джорджина Аморос, Андреа Рос, Мікі Еспарбе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress