Днюха! онлайн – фільм, який розповість про простому російському хлопця Антона, який як і всі люди, особливо росіяни люблять робити помилки під дією чималої кількості алкоголю. Герой завжди по життю просто плив за течією. У нього все було розмірено, робота, друзі, дім і дівчина. У Марину він був закоханий вже давно, і зовсім недавно він вирішив, що пора змінити обстановку на більш сімейну. Герой вирішив, що він зробить пропозицію дівчині. Останні тижні він тільки й жив думками і мріями про те, що одного разу він подарує їй обручку, і вона стане його дружиною.

Але, а поки, він знову продовжував плисти за течією. Головний герой фільму зазвичай вранці прокидався, збирався і йшов на роботу. Нічого примітного і ніяких змін. Але несподіваний дзвінок від старого товариша, вносить невеликі корективи в життя і настрій хлопця. Старий друг кличе його на День народження. Буде велика компанія, всі його друзі. І звичайно, він може взяти свою дівчину. Антон вже в передчутті того, як вони чудово погуляють.

Він любить своїх друзів, вони багато для нього значать і дівчину він теж любить, а що може бути краще, коли вони будуть всі разом. Фільм Днюха! (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роман Карімов
В ролях: Ельдар Калимулин, Данила Чванов, Аліна Титова, Вікторія Іванькова, Микита Санаєв, Агиша Семашкова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress