Головна героїня історії зірка, що сяє на дуже обмеженій Олімпі. Дівчина навчається в престижній школі, і намагається жити на повну котушку. Вона зустрічається з футболістом, вибравши його з банального ознакою. Хлопець подає великі надії, і може спокійно вийти у першість штату, показавши на змаганні хороший результат. Йому потрібно всього лише перемогти ще в трьох матчах, отримавши стипендію від університету. Але раптово, життя дівчини піддається серйозним змінам. Батьки отримують роботу в іншому штаті, і так як сама дівчина прожити без їх допомоги не зможе, вона залишає створену з нуля групу підтримки, віддаючи кермо правління старій подрузі.

Прийшла пора міняти місце навчання, але новий навчальний заклад зовсім не викликає у неї належного захоплення. Дівчина потрапляє у світ дешевої простоти. Навколо неї ніхто не знає, що таке телефон, та і навіщо він взагалі потрібен. Навіть шкільна команда черлидерш існує просто потім, щоб іноді виступати на рідкісних змаганнях. Потрібно терміново змінювати ситуацію, поки ще є шанс подати заявку на участь у престижному турнірі.

Переможець отримає право знятися в кліпі популярної співачки, тільки от, за право стати зіркою потрібно боротися зі старими подругами. Фільм Добийся успіху 3: Все або нічого (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стів Реш
В ролях: Хайден Панеттьєрі, Джейк Макдорман, Джо Райт, Марсі Рилан, Сінді Чі, Даніель Савре, Джесіка Ніколь Файф, Дебра Салліван, Ерік Браскоттер, Кірстен Уоррен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress