загрузка...


Сюжет стрічки розгортається в невеликому готелі, яка розташована на околиці міста. Одного разу за сюжетом «Добрий вечір» сюди приїхала талановита молода письменниця. Вона шукає інформацію для свого чергового шедевра. Коли вона вийшла з номера в магазин, то зіткнулася в коридорі з кримінальною особистістю, але вона не зрадила цьому великого значення. А трохи пізніше в готель приїхала черниця і дівчина легкої поведінки. Їм обом потрібен окремий номер, але таких на жаль немає. Тоді вони вирішують зняти один номер на двох. Всі герої даної кінороботи надовго запам’ятають цей час в даному готелі.

Дії фільму відбуваються в невеликому придорожньому готелі. У цьому закладі доля змогла зібрати різних людей. Кожен відносить себе до різного соціального статусу, і має безліч причин знаходження саме в готелі. Наприклад, бандит, який ховається від погоні. Або письменник, який вирішив переночувати одну ніч і відправитися далі. А ось повія прийшла сюди в пошуках клієнтів і не думала, що її життя може змінитися тим самим створивши безліч неприємностей. А ось черниця волею долі тут виявилася і не знає тепер чи зможе вона повернутися додому і знову служити Богу.

Ось якраз один вечір в придорожньому готелі змінює все і робить так що їм судилося пройти через багато що. Тепер від них самих залежить їх подальші дії і рішення. Фільм Добрий вечір (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Федір Костянтинович
Актори: Вільма Кутавічюте, Артем Цуканов, Христина Казинська, Філіп Савінков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress