Типові життєві проблеми у багатьох виникають різного характеру. Долі формується різноманітним чином і по суті весь людина складається з складових певного набору нагальних проблем, способів їх вирішення, досягнутих показників, якими ми надалі намагаємося пишатися життя. У фільмі центральною фігурою виявляється архітектор Костя, якому належить на насущний шляху зустрітися з досить непростою історією. Чоловік давно досяг досконалості, відмінно досягав успіху в створенні споруд. Не встигнувши належним чином завести сім’ю, Костянтин зустрічається з невідомою особою, яка залишила йому неймовірний подарунок-сюрприз.

Як виявилося йому підкидають новонароджений. Це була чарівна мила дівчинка з красивим ім’ям Домініка. Першим, що відчув чоловік, це злість від долі, яка його не минула. Пізніше виявляється, що дитина швидко додавала у вазі, в зростанні як тільки герой починав показувати свою озлобленість до того, що відбувається в теперішньому часі. І так тривало до тих пір, поки Малятко не стала підлітком. На цьому історія не закінчується, тому що глядач побачить, що незабаром вона стане прекрасною дівчиною з незвичайною красою.

Які відносини розвинуться в результаті між двома цікавими кіногероями? Чи перестане творець в результаті злитися, приборкає свої почуття, щоб дівчина перестала рости? Фільм Домініка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олег Агейчев
Актори: Андрій Чадов, Світлана Устинова, Ігор Жижикін, Олександр Шаляпін, Яна Гур’янова, Олена Яковлєва, Катерина Васильєва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress