Основні події російського комедійного фільму фентезі з присмаком під назвою «Домовик» розгортаються в загадковому будинку, розташованому на території столиці. Він давно обріс різноманітними містичними легендами, якими прийнято залякувати приїжджих гостей. Справа в тому, що в комплексі розташована досить дивна квартира, яка постійно здається в оренду. Вона побачила не один десяток жителів і завжди залишалася порожньою, адже останні ніколи не затримувалися в ній на тривалий період. Незабаром приміщення було орендоване молодою матір’ю-одиначкою, яка разом з восьмирічною донькою Аліною шукала не дороге житло.

Після переїзду вони розуміють, що разом з ними проживає справжній домовий, правда замість типового зберігання вогнища він займається створенням неприємних капостей. Виявилося, що істота давно образилася на людей і має намір виселити будь-якого. Зрозуміло, прийшовши до тями після шокового стану героїні постаралися налагодити дружні взаємини, проте той навідріз відмовлявся заводити розмови.

Правда з приходом могутньої чаклунки він змушений переглянути пріоритети і об’єднатися з новоспеченими сусідами для великого протистояння. Фільм Домовик (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Євген Бедарев
Актори: Катерина Гусєва, Сергій Чирков, Павло Дерев’янко, Юлія Сулес, Олександра Політик, Тетяна Орлова, Сергій Рубеко, Дмитро Білоцерківський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress