загрузка...


Деякі люди думають про те, що письменники живуть самої безтурботної і безтурботним життям. Ніхто не усвідомлює складність даної професії, адже не розуміють, що саме доводиться робити письменникам під час створення чергового літературного шедевра. Насправді кожного дня їм доводиться проробляти колосальну роботу, яка не завжди має успіх. Звичайно ж, якщо письменника нічого не напружує, він любить справу, якою займається і з легкістю справляється з напруженими моментами, то йому нічого не заважає вести щасливе, життєрадісну і безтурботне життя.

Проте таких випадків дуже мало, тому в основному такі люди намагаються тільки зображувати схожий сценарій власного життя, щоб впоратися з певними проблемами. У центрі уваги картини знаходиться молода жінка по імені Поппі, яку не можна назвати самим виконавчим людиною в світі. Чому? Тому що в реальному житті все виявляється в точності навпаки. Вони ніяк не може зібратися з власними думками, щоб досягти хоча б якогось успіху. Саме тому їй доводиться всіляко викручуватись та зображати серйозні стосунки, щоб вкластися в жорсткі часові рамки.

Для Поппі це виявляється не так просто, але у неї просто немає іншого виходу, тому їй необхідно в будь-якому випадку закінчити написання чергової книги. Фільм Дозвільні думки (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ендрю Вілліг
Актори: Джилліан Барбер, Мішель Брезінскі, Пітер Грехем-Годреу, Ава Фрай, Кімі Олександр, Олександра Войчу, Алан Колодій, Емма Флемингтон, Лія Бодрі, Роберт Ліф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress