У розпал сезону подруги по коледжу знову вирішили зустрітися. Неформальна обстановка на пляжах Майамі блискуче підходить для розваг і відпочинку. Відважна п’ятірка з стрічками на боці сміливо йде по тротуару курорту, зачіпаючи перехожих. Оточуючі люди заздрять прекрасного настрою дівчат. Незалежність красунь відлякує кавалерів, які не люблять розумних представниць слабкої статі. У цей вечір їм весело вп’ятьох. Без віскі та пива не обходиться жодна вечірка. Заплановані танці проходять у дружній атмосфері повного взаєморозуміння. Героїні чоловіків у свою кампанію не допускають принципово.

На пізній термін в номер готелю запрошений стриптизер. Красень з привабливим тілом і невимовної грацією зобов’язаний розважати клієнтів спокусливими рухами, жестами і танцями живота, попутно скидаючи одяг. Дівчата по черзі хочуть спробувати чоловічу плоть на дотик. З азартом на юнака накинулася Еліс. Під вагою гладкою дівчата крісло, в якому сидів хлопець розвалилося. Від подиву і стресу замовлений артист, лежачи на підлозі, перестав дихати. Не приходячи у свідомість, стриптизер помер. Приватний експерт основною причиною смерті вважає прикре непорозуміння. Фільм Дуже погані дівчата 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Терміновий дзвінок адвокату погіршує становище жіночої кампанії. Юрист пропонує викликати поліцію, але подруги роблять по-своєму. Дівчата помилково вирішили приховати від широкої громадськості бездиханне тіло в затишному місці.

Режисер: Люсія Аньєлло
В ролях: Скарлетт Йоханссон, Джилліан Белл, Зої Кравіц, Ілана Глейзер, Кейт Маккіннон, Підлогу Ст. Даунс, Райан Купер, Тай Бурелл, Демі Мур, Енріке Мурсиано

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress