Пародійний фільм «Дуже страшне кіно» насміхається над такими гігантами жаху, як «Пила», «Прокляття», «Таємничий ліс», «Крик» та іншими. Не залишає без уваги він і відомі фільми інших жанрів, вставляючи пародіюють їх епізоди в свою картину. Кожна частина «Дуже страшного кіно» бере новий основний сюжет, до якого додає переигранные частини самих різних фільмів. Комедія стібається навіть над відомими політиками, спортсменами, діячами шоу-бізнесу, висміює їхні звички і проколи. У даній кінострічці сюжетна лінія скопійована з фантастичного фільму «Війна світів».

Сідні Кемпбелл ніяк не може забути всі страшні події, які відбулися з нею. Для того щоб робота журналісткою не нагадувала їй минуле, вона тимчасово влаштовується доглядальницею до літньої паралізованої бабусі. По сусідству з її новим місцем роботи живе молодий розведений хлопець, Тому Райан, у якого Сідні закохується. В житті дівчини все налагоджується, але ідилію псують агресивні інопланетяни, мрія яких винищити все людство.

Тепер, пліч-о-пліч з Томом, журналістка повинна врятувати Землю від нашестя паразитів і битиметься з противником, багато в чому перевершує їх сили. Фільм Дуже страшне кіно (2000) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кінен Айворі Уайанс
В ролях: Ганна Феріс, Реджина Холл, Марлон Уайанс, Джон Абрахамс, Шеннон Елізабет, Кармен Електра, Дейв Шерідан, Френк Б. Мур, Джакомо Бессато, Кайл Грехем

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress