Вони досить молоді в душі люди похилого віку, які більшу частину власного життя присвятили занять баскетболом. І ось тривалі тренування виявляються позаду, і попереду їх чекає головний матч у сезоні. Дакс один з представників команди в місті і від його гри залежить результат матчу. Чоловік був упевнений, що зможе вивести своїх хлопців вперед і вони, нарешті, стануть чемпіонами. Але доля вирішує вчинити інакше, і Дакс терпить поразку. Тепер він більше не є учасником команди, і тепер бажає довести всім, що він ще щось значить.

Для цього він розробляє геніальний план, завдяки якому він зможе показати себе в грі. Він збирає своїх однолітків пенсіонерів, і вони збираються зайнятися тренуваннями, що наступний матч закінчився для них перемогою. Він вкладає всі гроші, які збирав роками, їх витратив на підготовку до найважливішого батлу в житті. Вони збираються взяти участь у змаганнях і збираються утерти носа усім командам, які виявили бажання брати участь в поєдинку. Фільм Дядько Дрю (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але і тут його чекають невдачі і розчарування, можливо зовсім скоро чорна смуга для нього закінчиться і все повернеться на свої місця. Але як довго терпіти Даксу подібне звернення до себе, адже над ним вже всі сміються.

Режисер: Чарльз Стоун III
В ролях: Тіффані Хэддиш, Нік Кролл, Шакіл о’ніл, Лив Рел, Дж.Б. Смув, Еріка Еш, Кайра Ірвінг, Ештон Тайлер, Найт Робінсон, Ліза Леслі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress