Сюжетна лінія кінокартини розгортається в Росії кінця XIX століття. Користується чималою повагою в суспільстві молодий чоловік Максим Салютів, є не по роках мужнім, щиро закохався у щиру і чарівну дівчину. Його обраниця Леля відповіла йому аналогічними почуттями. Логічним фіналом любовної історії повинна була стати весілля. Проте коли дівчина не входить в коло нареченого, то великий вплив інших людей. Противниками любовних відносин Максима і Лелі стали їх близькі і далекі родичі. Основною причиною такого відторгнення щирих почуттів молодих людей стало досить низьке соціальне положення і походження нареченого.

Крім цього сам Максим дещо приховує від загальної розголосу. Давній приятель нареченого знає про захований «скелет у шафі» і всіляко починає шантажувати його. Коли практично всі люди проти щирих стосунків двох закоханих, то велика ймовірність сумного результату прекрасної любовної історії. Фільм Джокер (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак в якості справжнього рятівника у важкій ситуації для Максима виступає його старий учитель Жорж, який допомагає хлопцеві зважитися зробити важкий крок на шляху до завоювання серця своїй обраниці.

Режисер: Олександр Каур
Актори: Олег Толкунов, Дар’я Щербакова, Дмитро Гриневич, Андрій Бажин, Наталія Ковальова, Дальвін Щербаков, Марія Філімонова, Андрій Охотин, Ірина Сенічкіна, Петро Казаков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress