загрузка...


Над фільмом «DZIDZIO Контрабас» 2017 онлайн спочатку працював режисер Любомир Левицький, але пізніше його крісло зайняв Олег Борщевський, відомий по фільму «закохані». Прем’єра комедії відбудеться 31 серпня 2017 року. Сюжет розповідає про трьох друзів, які живуть на кордоні, і про авантюру, за яку вони вплуталися. Головну роль виконав соліст популярної української групи DZIDZIO Михайло Хома. Також у фільмі можна побачити Олену Лавренюк, Римма Зюбіна, Володимира Горянського, Ігоря Кондратюка.

Три молодих хлопця, які все життя прожили на кордоні, знають, як тут можна заробити легких грошей. Вони вирішують круто змінити свою долю і стати справжніми контрабандистами. Все продумано до дрібниць, тому справа починає розвиватися. Але останнім часом прикордонники посилили контроль за товаром, з яким перетинають кордон. Вести бізнес стає все складніше. Але у банди є план. Вони переодягаються в греко-католицьких священиків і продовжують роботу.

Нічого не віщує біди, поки на їх шляху не з’являється карколомна красуня. Тоді все починає йти не так. Пригоди трьох героїв — це відчуття, крутіше, ніж на американських гірках. Фільм DZIDZIO «Контрабас» 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олег Борщевський
В ролях: Михайло Хома, Олена Лавренюк, Назарій Гук, Орест Галицький, Сергій Павук

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress