загрузка...


Головний герой фільму «DZIDZIO перший раз» народився осторонь Карпатських гір. Йому подобається тутешня природа і міняти її на щось інше в його плани не входить. Не так давно Дзідзьо зробив спроби стати бізнесменом. Разом з кращим товаришем він намагався зайняти нелегальними перевезеннями, але ця затія зруйнувалася і друзі залишилися біля розбитого корита. Ця історія викладала для героя хороший урок. Тепер він добре обмірковує свої дії, щоб наступного разу не допустити такої помилки. Випадково в одному з кафе Дзідзьо знайомиться з чарівною панянкою.

Не припиняючи дивитися фільм «DZIDZIO перший раз», буде цікаво глядачеві упевнитися, що закарпатський наречений відразу ж звертає увагу на відвідувачку. Він знайомиться і запрошує її на повторне побачення. Вже через кілька тижнів розмови йдуть повним ходом про весілля. Мати героя повним ходом складає список гостей і закуповує продукти, але тільки сам наречений не радий тому, що відбувається.

Виявляється, незалежно від свого віку він ще жодного разу не був близький з жінкою і побоюється, що після першої шлюбної ночі наречена може втекти. Фільм DZIDZIO перший раз (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олег Борщевський
В ролях: Михайло Хома, Олена Лавренюк, Назарій Гук, Орест Галицький, Сергій Павук, Римма Зюбіна, Володимир Горянський, Ігор Кондратюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress