Брайан Лінкольн зовсім розчарувався у своєму житті. Дуже скоро він стане містером листоношею, а поки змушений працювати водієм автобуса на чартерних рейсах. Все почалося з того, коли Брайана звільнили і він перебрався в невелике містечко до свого двоюрідного брата. Брайн не довго висів на шиї кузена і знайшов роботу всього свого життя, про яку давно мріяв. Він примудрився влаштуватися в поштове відділення особливого району, яке вкрай потребувала сумлінному співробітнику. Так, Брайан став справжнім листоношею, з усіма плюсами і мінусами даної професії.

Брайан Лінкольн працює водієм автобуса, веде просту одноманітну життя. Але незабаром, з деяких причин, його звільняють, відновитися немає можливості. Тоді чоловік вирішує переїхати в Огайо до власного двоюрідного брата, сподіваючись облаштуватися там. Йому вдається знайти непогану роботу, в принципі, він раніше мріяв про неї-це обов’язки листоноші. Радості немає меж, нарешті, він зможе насолодитися виконуваною роботою, буде робити її з великим задоволенням!

Але є один невеликий нюанс — йому доведеться працювати в особливому міському районі, що відрізняється незвичайними порядками… Фільм Ей, містер листоноша! (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Mike Berry
В ролях: Ліана Мендоса, Пола Джей Паркер, Омар Гудінг, Ентоні Джонсон, Брайан Вольфман Блек Боуман, Хакім Шаріф, Daniel Lamont, Уолтер Френкс, Родні Перрі, Eric Oasis Myrieckes

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress