Фільм Екстремальна робота (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Група поліцейських отримує важливе завдання по затриманню наркоторговців. Їм необхідно провести за ними стеження і викрити в продажу, щоб вийти на постачальника. Вони дізнаються, що ті дуже часто тусуються в одній кав’ярні, де готують локшину на винос. Хлопці знімають заклад на проти і влаштовують цілодобове спостереження. Незабаром хлопці розуміють, що їх можуть розкрити, так-як будівля знаходиться в місці ресторанчиків і барів. Так вони вирішують відкрити своє місце, зі смаженою куркою, смачною локшиною і освіжаючими напоями. На подив все у них виходить досить непогано, їжа смачна, клієнти заходять кожен день, та й на чайові не скупляться.

Тут-то наші детективи і розуміють, що знайшли своє покликання, але тепер перед ними постає складний вибір між виконанням завдання і улюбленою справою. Детективи сидять в порожньому кафе навпроти і пильно спостерігають за злочинцями. Фільм Екстремальна робота (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром детективи дізналися, що наркоторговці замовляють в цьому закладі доставку їжі і тоді вони вирішують викупити цей заклад. Несподівано їх курка ставати вельми популярною. Тепер детективи повинні вибрати між боргом і раптово знайденим покликанням.

Режисер: Лі Бен-хон
Актори: Рю син-нен, Лі Хані, Чин Сон-гю, Лі Дон-Хві, кон Мен


загрузка...