«Події цього літа змінили моє життя …» кіно про віці, названого «Епоха Літа 2018» від режисера Білла Кілі. В цьому році було чимало «літніх» фільмів про дітей, які росли і бігли до біди життя. Це один з «рішучих підлітків», який з усіх сил намагається знайти місце в команді молодших рятувальників, в той час як починають проявлятися романтичні відносини і виникають проблеми влітку 1983 року. Незграбний підліток, який нещодавно перебрався в маленький південний пляж в Каліфорнії, намагається влаштуватися з місцевими жителями влітку 1983 року. Після того, як його дорогоцінний володіння вкрадено, він виявляється на шляху самопізнання, коли він намагається повернути його.

Age of Summer очолює американський кінорежисер Білл Кілі, створюючи свій режисерський дебют після того, як працював продюсером і режисером для різних телевізійних фільмів, включаючи безліч відеороликів для скейтбордингу та конкурсів для Vans. Сценарій написаний Девідом Б. Фільм Епоха Літа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Харрісом і Біллом Киелі. Безстрашний підліток щосили прагне досягти схвалення власних ровесників, навчаючись на рятувальника Ермоса-Біч. Йому очікує зустрітися з перевірками і складними взаєминами в чудове літо 1986.

Режисер: Білл Кілі
Актори: Петер Стормаре, Джейк Шлойтер, Брайан Ван Холт, Діармед Мёрта, Персі Хайнс Уайт, Кейн Рітчотт, Мадлен Уейд, Браяна Салазі, Сандра Інохоса, Сем Пьюфуа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress