загрузка...


Трагічний сюжет «Фагот», познайомить з прекрасною, люблячою, молодою парою, напередодні дивовижних перспектив майбутньої весільної церемонії. Дівчина, юне, привабливе створіння, окрилена позаземним щастям, довго чекала чарівної миті, коли кохана людина, нарешті, зважиться на гідний чоловіка вчинок, запропонувавши своїй обраниці обручку. Ця мить блаженства, здавалося, розтягнувся до нескінченності. Дні перетворилися в низку передвесільної метушні, де щаслива наречена, заручившись всемірною підтримкою майбутньої дружки, намагалася всюди встигнути, зробити необхідні замовлення, придбати чудовий наряд.

Єдина прикрість в даній ситуації, що трохи затьмарювало світле свято душі, деяка напруженість з близькими рідними нареченого, з якими не вдавалося знайти спільні інтереси. Будь-які спроби налагодити бажані, миролюбні стосунки, наштовхувалися на жахливе неприйняття, мовчазне презирство суворої свекрухи та її дочки. Жінки, абсолютно не вітали поспішний вибір синочка і брата, з непомірним постійністю, до останнього дня, висловлювалися різко негативно про невістку, ладу численні підступи молодим. Фільм Фагот (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Підсумком тривалого нав’язування сторонніх думок, спочатку стала деяка невпевненість необхідності одруження, незабаром, під невпинним впливом матері і сестри, починає сумніватися і шукати спосіб розставання.

Режисер: Борис Гуц
Актори: Анастасія Проніна, Юлія Ауг, Ольга Кавалай-Аксьонова, Олександр Дрівень, Анна Даукаева

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress