Фільм Франсуа і Франсуа (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Іноді зовсім звичайні, на перший погляд, обставини можуть мати дуже серйозні наслідки, внести суттєві зміни в подальший розвиток подій. Два самотніх людини до певного моменту живуть звичним, самотнім життям, переживаючи по-своєму наявні особисті проблеми. Одного разу вони випадково зустрічаються, щоб кардинально змінити подальше існування, не припускаючи, що звичайна зустріч стане доленосною подією. Двоє не знайомих раніше чоловіків відносяться до різних вікових категорій, практично належать до різних поколінь, які не мають спільних інтересів і життєвих уподобань.

Один з учасників цієї історії є пенсіонером, нещодавно завершивши професійну кар’єру, пішовши на заслужений відпочинок. Інший – зовсім ще молодий хлопець, якому ледь виповнився двадцять один рік. Перше знайомство дозволило з’ясувати єдиний зв’язуючий незнайомців факт-наявність загального імені Франсуа.

Саме ця інформація стала першим кроком до налагодження міцних взаємин і з’ясування інших об’єднуючих одинаків дані. Фільм Франсуа і Франсуа (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жером Фулон
В ролях: Марі-Франс Альварез, Марго Бансийон, Ісмаїл Чейл, Даніель Руссо, Нозха Кхуадра


загрузка...