Сюжет даної картини закручений навколо Франциско і його кращих друзів. Всі вони є футболістами і грають за збірну своєї школи. Ось тільки справи у команди, м’яко кажучи, не дуже, адже вона досягла нижчої точки свого розвитку. Хлопці повинні виграти хоча б одну гру з трьох для того, щоб керівництво школи не змогла скоротити команду. У перших двох іграх відбувається серія загадкових подій. В головах гравців з’явилися думки про змову. Тоді Франциско і його друзі приймають рішення створити слідчу команду The Footballest, в якій вони повинні перевірити свої відносини на міцність.

Однак, щоб отримати хоч малу частку цих грошей, футболістам доводиться працювати, в тисячу разів більше, ніж у соккері. Кожен їхній матч, подібний полю бою, а кожне тренування вимотує до сьомого поту, і стану, коли не те, що рухатися, але і лежати немає сил. Саме про таких людей, що перемагають себе і йдуть до мрії, глядачеві повідає цей серіал. Кожна кар’єра кожного футболіста, це унікальна історія, що спостерігається сотнями тисяч глядачів. Фільм Футболісти (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак вони бачать тільки те, як він грає на стадіоні, і навіть не уявляють собі, що відбувається всі ті сотні годин, коли він тренується, і марить своєю мрією. Тому тепер, ви зможете дізнатися, що ж коїтися за лаштунками великого спорту.

Режисер: Мігель Анхель Ламата
Актори: Julio Bohigas-Couto, Milene Mayer, Marcos Milara, Iker Castiñeira, Daniel Crego

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress