Анна була впевнена, що в її житті вже давним-давно не відбувалося нічого цікавого. Маленьке місто, де виросла і жила дівчина в даний момент, сильно набрид їй, що здавався жахливим місцем на планеті. Вірний друг і товариш героїні, був їй не цікавий і ясна річ, що він не хотіла пов’язувати з ним свою долю. Навіть той факт, що наближалися святкові дні, не могли підняти настрій молодої красуні, незважаючи на те, що вона була згодна з тією думкою, що саме ці свята повинні були хоч якось урізноманітнити її життя. Несподівано, в місті трапляється досить дивна подія, в результаті якого життя головної героїні кардинально змінюється.

Виявляється, з’явилися кровожерливі зомбі, які знищили практично все, що бачили на своєму шляху. Жахливі злочини, які здійснювали монстри, наповнили страхом і жахом всіх жителів. Люди вважали, що зовсім скоро настане апокаліпсис, але тільки як цього уникнути ніхто поки що не знав і не розумів. З гіркотою згадуючи своє минуле життя, Анна намагалася порівнювати її з нинішнім кошмаром. Вона зрозуміла, наскільки вона не цінувала те, що мала.

Що ж потрібно зробити, щоб повернути звичний спосіб життя? Відповіді дівчина знайти так і не змогла, тому потрібно було брати себе в руки і боротися за виживання. Фільм Ганна і апокаліпсис (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон МакПайл
Актори: Елла Хант, Malcolm Cumming, Sarah Where, Christopher Leveaux, Ben Wiggins, Марлі Сіу, Марк Бентон, Пол Кей, Ella Jarvis, Calum Cormack

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress