Одного разу простодушний і літній механік Жерар вирішує припинити жити нудним одноманітним життям. Головний герой «Гарне яблуко» їде з міста в глуху глибинку, в якій відкриває власну автомайстерню. Поруч з гаражем знаходиться чудова готель, якою керує чарівна жінка на ім’я Барбара. Вона дуже незвичайна і загадкова жінка, в яку неможливо не закохатися і Жерар не встояв. Між ними промайнула Іскра взаємної симпатії і вони стали зустрічатися. Ось тільки сім’я Жерара ніяк не може залишити його в спокої. Міське життя для Механіка Жерара стала стомлюючою і якоюсь чужою.

Він вже досяг тих років, коли хочеться спокою й тиші, але, безумовно, і власний маленький бізнес не завадить. Додає масла у вогонь невірна особа, яка завдала йому образу. І виїхавши в глибинку, він відкриває свою скромну майстерню. По сусідству розташувався готель, якою керувала пристойна дама в солідному віці, але не позбавлена зовнішньої привабливості. Барбара була не зайнята і симпатія Жерара тільки посилилася. Фільм Гарне яблуко (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Між ним і Барбарою виникне симпатія і привід для спілкування, але от невдача, сім’я Жерара не збирається відступати від нього. Є якась таємниця у нього, що в свою чергу може внести смуту в нові відносини.

Режисер: Флоранс Кентен
Актори: Жерар Депардьє, Катрін Деньов, Шанталь Ладезу, Гійом де Тонкедек, Франсуаз Лепін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress