Фільм Газ в підлогу (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Газ в підлогу онлайн» — сімейний комедійний бойовик, у якому піднімається проблема зайнятості сучасних батьків. У сучасному суспільстві закони такі, що доводиться жити в шаленому ритмі, встаючи рано вранці і пізно лягаючи ввечері, а весь час неспання віддаючи роботі. І все це заради того, щоб фінансово задовольнити свої бажання й потреби, що, незважаючи на таку завантаженість, виходить не завжди. Особливо від зайнятості дорослих страждають діти, які, незважаючи ні на що, вимагають уваги і відповідальності. Головний герой фільму завжди вважав, що його тил — міцна і благополучна сім’я.

Тільки от дружина і діти вимагають багато, і тому батькові сімейства нічого не залишається, як тільки працювати з ранку до ночі. На домашніх у нього часу не залишається взагалі. Але одного разу героєві приходить в голову ідея розпочати «сімейний бізнес». Крім того, з’являється можливість здійснити цю ідею на практиці. Фільм Газ в підлогу (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але головна мета, яку переслідує чоловік, — це навіть не заробляння грошей, а згуртування сім’ї, з якої тепер з’явиться можливість проводити більше часу. Тільки от герой навіть не уявляє, як сильно він помилявся, затіваючи цей бізнес.

Режисер: Джейсон Уїнн
В ролях: Сі Томас Хауелл, Брук Ленгтон, Джон Ратценбергер, Р. Кіт Харріс, М. Еммет Уолш, М. К. Гейни


загрузка...