Жорик (Євген Бушмакін) — роботяга, який приїхав підкорювати столицю, прагне до розкоші і достатку, бажаючи скоріше вирватися з убогості і невігластва. Але як скористатися соціальним ліфтом, якщо навіть в під’їзді його не вдається полагодити? Вічна проблема нерівності шарів, але вже в українських реаліях. До правдивості того, що відбувається на екрані претензій немає, а ось до смислової і навантаженні знайдеться. Добре, коли на зйомку фільму режисер направляє внутрішні переживання і реальні конфліктні ситуації. Варто похвалити Тоню Ноябрьову за бажання візуалізувати нагальні проблеми, але є один нюанс.

Вдаватися в підсилену філософію «хто не виносить сміття – той буде жити в нетрях» і «як вам піднятися з бідності, якщо ліфт у будинку не працює» слабо тягне на ідею повнометражного фільму. З таких ситуацій знімається агітаційна реклама, гумористичні скетчі або друкуються цитати для листівок, але не дивитися ж на це дія 80 хвилин. Фільм Герой мого часу (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Весь фільм нагадує склейку різноманітних епізодів, які часто між собою не пов’язані або позбавлені переходу. Нав’язливе враження того, що прийшов на комедійний серіал, а не повнометражну роботу переслідує до титрів.

Режисер: Тоня Ноябрьова
Актори: Євген Бушмакін, Олег Шевцов, Василіса Фролова, Соня Забуга, Олена Курта, Наталка Якимович, Марина Шевченко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress