Фільм Гіббі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Старшокласниця Кетті сумує про померлу матір, у якої знайшли пухлину. Депресія охопила чарівну блондинку, замкнулася в собі. Улюблена гімнастика викликає у дівчинки огиду. Замість наполегливих тренувань серед ровесниць сумна затворница сидить в дитячій кімнаті, насолоджуючись блюзом. Стереонавушники допомагають позбутися від зовнішніх подразників. Подруги Сінді з Даяною марно звуть приятельку до гімнастичним снарядів. Душевна туга поселилася в серці юної відмінниці, яка мріє про смиренної покірності долі.

Моралі батька належного відгуку у улюбленої дочки викликали. Відвідування занять в гімназії підсилює внутрішній неспокій героїні, психологічна пригніченість якої сумнівів не викликає. Явне нехтування суспільними справами підсилює меланхолію учениці, що недавно втратила матір. Офіційне запрошення на дискотеку проігнорувала чарівна школярка. Байдужість випаровується з появою на уроці вчительки з ручною мавпочкою. Цікава інформація місіс Мартін зацікавила дітвору. Викладач збирається в тривале відрядження вивчати на острові Борнео ссавців. Педагог шукає для домашнього вихованця нове затишне житло. Для гарантованого сприятливого перебування макаки в чужій хаті потрібні глибокі пізнання. Есе учнів сприяє відбору претендентів на роль дбайливої ​​няньки для бурого капуцина. Написати науковий трактат учням допоможе тематична література, публіцистика та телепередачі.

Письмовий дозвіл батьків гарантує участь в конкурсі. Головною претенденткою на перемогу в імпровізованому змаганні літературного стилю стає Алісія. Фільм Гіббі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Філ Горн
В ролях: Крістал Манка, Шеннон Елізабет, Пейтон Мейер, Шелбі Ліон, Шон Патрік Фленері


загрузка...