загрузка...


Гібіскус завжди виховувалася у великій строгості, непохитно виконуючи батьківські заборони і вказівки. Вона була переконана, що дорослі члени родини, які мають великий життєвий досвід, знають краще за неї, як потрібно в певних надходити ситуаціях. Після завершення шкільного навчання приблизна випускниця і подорослішала, слухняна дочка благополучно в престижний вступила університет. Під час проходження навчання в даному закладі навчальному відповідальна, старанна дівчина строго слідувала материнському наказу не відволікатися від занять на сторонні розваги, не заводити романтичних взаємин з легковажними хлопцями.

Вона весь час присвячувала сидінню над підручниками, виконанню завдань і підготовці до іспиту чергового. Подібне ставлення до отримання знань незмінно позитивні давало результати. Однак останній рік перебування в університеті стає більш насиченим різноманітними подіями. Стає дуже складно протистояти численним спокусам, існуючим в студентському середовищі, відволікаючим від навчальних занять. Гібіскус опиняється в скрутному становищі, усвідомлюючи власну слабкість перед різного роду спокусами, що підстерігають буквально всюди. Основна небезпека виходить від привабливих хлопців, які проявляють наполегливість, домагаючись уваги юних однокурсниць.

Стійкість Гібіскус до сторонньому впливу піддається серйозному випробуванню, яке вона не здатна витримати в поодинці, тому звертається за підтримкою до давньої подружки. Фільм Гібіскус і Рут (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сталлоне Вайаога-Йоаса
В ролях: Анна Томас, Лафитага Мафауфау, Івонн Маея-Браун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress