загрузка...


Пітер був професійним вченим, багато часу присвячує науковим дослідженням, які в спеціально обладнаній проводив лабораторії. Навколишні вважали служителя науки, цілком зануреного в експериментальну роботу, дивним людиною, відмінним неадекватними реакціями на буденні речі. Проте чоловіка чужу думку абсолютно не хвилювало, він цікавився лише власними досягненнями в черговому експерименті, намагаючись при проведенні дослідів досягти позитивних результатів. Він мріяв зробити відкриття, що дозволяє зробити переворот в науковому середовищі.

Однак талановитому вченому не вдалося здійснити свої бажання з-за неприємного інциденту. Одного разу його кусає кролик-мутан, що стає доленосною подією, що змінили кардинально звичне життя Пітера. В організмі укушеного починаються непоправні процеси, що призводять до незвичайних мутацій, що перетворюють його дивну істоту. Тепер плани чоловіка щодо майбутнього суттєво змінилися. Фільм Гнилохвост (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він збирається поїхати в рідні місця, де продовжують жити люди, що завдали йому в далекому минулому серйозні образи, які продовжували існувати в спогадах про юнацькі роки.

Режисер: Брайан Скиба
В ролях: Вільям МакНамара, Брайан Скиба, Джанні Капальді, Домінік Суейн, Корін Немек, Річард Андерсон, Mark Speno, Gianna Frangella, Ларрі «Тенк» Джонс, Вінсент Де Поль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress