Фільм Гол живих мерців (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головні герої — футболісти. Вони неймовірно популярні. Команда відправляється у Францію, у містечко Каплонг. Це дуже невелике містечко. У хлопців у планах провести товариський матч. Звичайно фанати не дають проходу футболістам, для такого маленького містечка це досить велика подія, яка викликала ажіотаж у шанувальників футболу. Але в складі клубу є один хлопець, який народився в Каплонге. Фанати вважають його ворогом, адже він зрадив їх місто. Вболівальники хочуть розважитися. Наприклад, дві дівчини з окремих причин планують пробратися в роздягальню до футболістів.

Один учасник клубу і не здогадується, що його власний агент продає його. Сума, за яку його продають вражає не тільки футболісти, але і тренера команди. І тут трапляється страшне, що змушує забути про гру, гравців. В містечку починається страшна епідемія, люди стають ходячими мерцями, які хочуть займатися канібалізмом. Фільм Гол живих мерців (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Гравцям і їх уболівальникам доведеться об’єднатися, щоб захистити себе і своїх близьких. Їм доведеться взяти участь у новій грі на виживання. Мутуючі люди не розуміють слів, вони запросто можуть вбити близької людини, з них у містечку починається криваве місиво.

Режисер: Тьєррі Пуаро, Бенжамен Роше
В ролях: Элбан Ленуар, Чарлі Брунэо, Тифен Давьо, Ахмед Сілла, Бруно Саломон, Патрік Лигарде, Ксав’є Лоран, Себастьєн Вандерберг, Олександр Філіп, Вінсент Добост


загрузка...