загрузка...


Історія починається, коли три колишніх однокурсника зустрічаються вдома на дачі. Вони давно не бачилися і не проти перекинути чарку-другу, і посудачити про старі мрії і нові досягнення. Щоб оживити їх спілкування і скрасити їх приємний вечір різноманітністю, спритний підприємець і ловелас Марк пропонує запросити в компанію чоловіків дівчат легкої поведінки. Його дружній порив не знайшов підтримки у приятелів. Геннадій – успішний продавець автомобілів. Він задоволений ситуації життям і зберігає вірність остогидлої дружини за звичкою, не бажаючи зруйнувати наявну в його житті стабільність.

Господар квартири, на якій зібралися чоловіки – фізик-ядерник за професією і невдаха в реальному житті, Анатолій, противиться приходу панянок з іншої причини. У нього заготовлений несподіваний сюрприз. Раптово їх чоловічий вечір скрашує прихід дівчини, в яку троє приятелів були в студентські роки без відповіді закохані. Це колишня зірка потоку – Майя. От тільки доля зіграла з нею злий жарт, і тепер жінка прикута до інвалідного крісла. Через це розмова довго не клеїться, і спільне суспільство доставляє всім масу незручностей. Фільм Гра в правду (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поки веселун Марк не пропонує зіграти в давню гру на правдиві відповіді, щоб згладити ситуацію. Алкоголь і розслаблена атмосфера скоро беруть своє, але на світ випливають такі подробиці їхнього минулого, які вони воліли б не розкривати…

Режисер: Віктор Шаміров
В ролях: Ірина Апексимова, Костянтин Юшкевич, Дмитро Марьянов, Гоша Куценко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress