загрузка...


«Гроші» — кримінальний детективний бойовик російського виробництва, в центрі подій якого виявився офіцер Лавров. Він отримав нову посаду, однак влитися в роботу з першого дня йому не вдалося. Він мало знайомий з роботою в поліції, тому для того, щоб увійти в курс справи, йому потрібен час. Незважаючи на це, начальство доручає йому дуже непроста розслідування. Йому належить розслідувати викрадення досить великої суми грошей. До того ж ці гроші були взяті за кордоном в якості кредиту. Дана обставина значно ускладнює слідство.

Головною загадкою є те, що уряд обох країн могло б зробити грошовий переказ через банк, це було б і безпечніше, і до того ж швидше. Проте, гроші чомусь доставили в країну літаком. Гроші, які перевозив авіалайнер, безслідно зникли. Перед Лавровим стоїть непросте завдання — він повинен розібратися в цій справі і зловити викрадачів в найкоротші терміни. Якщо розслідувати цю подію не вдасться в найближчі кілька днів, то це може закінчитися міжнародним скандалом. Природно, що кредитори про цей інцидент поки нічого не знаю, і буде краще, якщо ця інформація до них і не дійде. Лавров розуміє, що на нього покладена велика відповідальність, і він розуміє, що це йому не під силу. Але відмовлятися від нового завдання він не може. Він прикладається сили, щоб розібратися в цій події. Він щиро намагається і прагне якомога ефективніше зробити свою роботу. Це не просто його робота, це його професійний обов’язок перед батьківщиною і людьми, які на нього покладають надії. І він розуміє, що якщо ця операція завершиться успіхом, він, швидше за все, отримає лише символічне заохочення від начальства.

Але зате, якщо він потерпить фіаско, то начальство цього не забуде, і це обернеться для нього серйозні неприємності. Цілком можливо, що його навіть знизять по службі. Тому головний герой працює на совість, віддає цьому завданню всі сили і весь час. Фільм Гроші (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Іван Щоголєв
В ролях: Федір Добронравов, Віктор Добронравов, Сергій Зростання, Ярослав Гарнаєв, Ірина Шмельова, Світлана Вишнякова, Наталія Колоскова

загрузка...