Фільм Гучний зв’язок (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кінострічка розповідає про сімох друзів, які вирішили весело провести відпочинок в заміському маєтку. Хтось із хлопців пропонує зіграти у цікаву гру – учасники зобов’язані читати вголос всі повідомлення, що приходять на телефон, а відповідь на дзвінки здійснюється тільки за допомогою включення гучного зв’язку. Сприймаючи все як нешкідливий жарт, товариші навіть не підозрюють, що багато з їх таємниць будуть розкриті. Під час перегляду повного фільму «Гучний зв’язок», глядачі можуть насолодитися сумішшю комедійних і драматичних моментів.

Буквально на очах руйнуються відносини пар, і розривається міцний зв’язок друзів, адже в житті є такі моменти, які просто неможливо пробачити. Завдяки відмінній акторській грі Леоніда Бараца, Ірини Горбачової, Ростислава Хаїта, Марії Миронової та інших, кіно заслуговує на особливу увагу. Фільм Гучний зв’язок (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чим закінчиться ця розвага, можна дізнатися, тільки подивившись кіно онлайн, чи будуть збережені пари і чи зможуть товариші знову зустрітися в зазначеному складі, покаже час. Постановкою кінокартини займається Олексій Нужний, який зняв фільми «Я худну» і «Ольга».

Режисер: Олексій Нужний
В ролях: Леонід Барац, Ірина Горбачова, Ростислав Хаїт, Олександр Демидов, Вероніка Корнієнко, Каміль Ларін, Марія Миронова, Анастасія Уколова


загрузка...