Молодий хлопчина на ім’я Митя деякий час зустрічався з однією красивою і чарівною дівчиною, але він не розраховував на серйозні відносини. Правда дама була зовсім іншої думки, вона звела все до того, що одного разу герой зробив їй все-таки пропозицію, як вона цього хотіла. Але найжахливіше те, що батько дівчини несказанно щасливий, і він тільки чекав слушної нагоди, щоб видати свою любу доньку. Все раз у раз початку вітати ошелешеного нареченого, а той перебуває в повному шоці.

Проблема в тому, що сам Митя вже давно одружений на Василини, з якої він не живе вже кілька років. Щоб отримати розлучення, йому потрібно повернутися в рідне містечко і буквально благати жінку підписати документи про розлучення. Тільки ось ця дамочка справжня стерва, яка до всього іншого безмірно себелюбна і пихата. І на прохання свого чоловічка вона відповідає категоричною відмовою, і ні за що не збирається міняти свого рішення. Тоді хлопчина вирішує пред’явити Василини незнайому дівчину, яка і повинна буде зіграти роль його коханої.

Правда є одна проблема, ця леді вже заручена, і її чоловік, не любить таких жартів. Підливають вогонь і його колишні приятелі, які бажаючи допомогти, лише погіршили і без того плачевну ситуацію. Фільм Гуляй, Вася! (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роман Карімов
В ролях: Юхим Петрунін, Любов Аксьонова, Роман Курцин, Софія Райзман, Борис Дергачов, Сергій Аброскін, Світлана Степанковська, Віра Панфілова, Наталя Тетенова, Давид Петросян

загрузка...