Ідеаль 2016. Фільм заснований на однойменній книзі Фредеріка Бегбедера. Цей великий драматург з Франції прославився не тільки на свою країну, але і далеко за її межами. Письменник вже ні раз дивував глядачів, а тому варто припустити, що і дана стрічка повторити успіх попередніх творінь великого публіциста. Октава Паранґо зміг домогтися солідних успіхів в рекламній сфері.

Нині чоловік виявився на території Російської Федерації, але не для розваг, а щоб знайти нове рекламне обличчя для всесвітньо відомого бренду косметичної промисловості. Будучи в урагані снігу, наркотиків і красунь, чоловік сам не зрозумів, як, але зміг зустріти кохання всього свого життя. Октава належить зустрітися з самотньою жінкою, яка виконує свою роботу. Нині їй потрібно відправитися на машині, щоб перевезти солідну партію зброї. Звичайно ж, до певного моменту ніхто не припускає, чим займається дана особа, тільки вже незабаром їй на шляху зустрічають правоохоронці.

Чим завершитися екранізація оповідання французького письменника можна дізнатися, якщо продовжити дивитися фільм і далі. Фільм Ідеаль (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фредерік Бегбедер
В ролях: Гаспар Пруст, Одрі Флеро, Анамария Вартоломей, Джонатан Ламберт, Камілль Роу, Саболч Альб, Ксав’є Алькала, Клеман Андре, Тому Ауденарт, Николет Барабас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress