Чим тільки не займався Октав Паранго! Він пробував себе в різних іпостасях, навіть писав авторські тексти, але все це не приносило йому належного задоволення. У підсумку, молода людина влаштувався в агентство з підбору моделей для рекламних зйомок, і ця посада йому підійшла краще попередніх. Дівчата готові піти на будь-які вчинки, аби отримати контракт, ось Октав і користується моментом — він сміливо пропонує красуням провести з ним ніч в обмін на його рекомендації.

І моделі погоджуються! Але коли до героя звернулися представники косметичної компанії «Ідеаль», йому довелося вперше зіткнутися з проблемами. Відповідну модель він підібрав практично відразу, тільки напередодні зйомок вона примудрилася «засвітитися» в порнографічний ролик, а це суперечить умовам контракту. Схоже, Октаву доведеться заново шукати дівчину, а тут ще замовник просить привезти її з Росії. © baskino-z720.ru

Паранґо відправляється в російську глибинку, сподіваючись швидко завершити замовлення, але це подорож повністю переверне його звичне життя… Фільм Ідеаль (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фредерік Бегбедер
В ролях: Гаспар Пруст, Одрі Флеро, Анамарія Вартоломей, Джонатан Ламберт, Камілль Роу, Ксавье Алькан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress