Брукс Реттіган учень старшої школи. У нього хороші оцінки і він сподівається продовжити навчання в коледжі, але на це у нього немає коштів. Одного разу головний герой погоджується видати себе за бойфренда впевненою в собі і заможної молодої особи на ім’я Селія. За певну грошову винагороду. Після цього в його голову приходить геніальна думка, як можна швидко заробити. Він створює додаток для побачень. Його може замовити будь-яка дівчина, яка бажає отримати на вечір ідеального супутника. Брукс приймається за роботу і незабаром у нього немає відбою від клієнток.

Він хороший собою, вміє танцювати, має почуття гумору і може одягнутися так, щоб відповідати смаку замовниці. У міру того, як він кожен день зустрічається з різними дівчатами, він починає розуміти, чого ж він дійсно хоче від цього життя. Разом зі своїм другом-програмістом Мерфом Брукс запускає додаток, що продає себе як плюс один на всі випадки життя.

По дорозі він зустрічає дівчину своєї мрії. Але коли бізнес починає процвітати, Брукс повинен переглянути все, в чому він колись був упевнений. Фільм Ідеальне побачення (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістофер Нельсон
Актори: Лора Марано, Ной Сентинео, Каміла Мендес, Метт Уолш, Сью-Лінн Ансарі, Джо Хрест, Івен Кастелло, Уейн Пер, Керрі Лазар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress