Події у фільмі розгортаються в майбутньому. Люди досягли максимуму в розвитку. У підсумку світ змінився до невпізнання, людство винищували тварин, забруднювало навколишнє середовище, і практично перестало виробляти на світ дітей. Як наслідок цих подій, сама природа втрутилася в процес життя на Землі, щоб вона і зовсім не вичерпалася. Людство поступово стало деградувати, розумові здібності людей невблаганно з кожним роком зменшувалися. У підсумку Пентагон вирішив провести науковий експеримент, в якому брав участь капрал Джо Бауерс.

Чоловік перебував у сплячці близько п’ятисот років, але потім через випадкову помилку бібліотекаря, він пробуджується і потрапляє в незвіданий світ. Після того, як головний герой фільму «Идиократия», який можна дивитися онлайн на даному сайті, прокинувся, виявив, що його оточують практично ненавчувані люди з дуже низьким інтелектом. Їм ледве вдавалося виживати в тому середовищі, яке вони самі створили.

Капрал пережив безліч пригод і досить курйозних моментів, намагаючись з’ясувати, що відбувається, і як допомогти людству не втратити останні крихти розуму. Фільм Идиократия (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майк Джадж
В ролях: Люк Вілсон, Майя Рудольф, Декс Шепард, Террі Крюс, Ентоні Кампос, Девід Херман, Сонні Кастільо, Кевін МакЭфи, Роберт Мусгрейв, Майкл МакКафферти

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress