загрузка...


Після зникнення матері драконів правителі семи королівств затівають турнір серед спадкоємців Залізного Трону. Повсюдна смута охоплює державу, що сталося без своєї вірної правительки. У підсумку вибір нового государя стає першочерговим завданням для шановних вельмож. Молодий принц Барда впевнений, що саме він гідний стати наступним королем. Однак хитрий і виверткий карлик вирішує порушити плани юного спадкоємця і посилає по його душу найманих вбивць. У підсумку дана обставина призводить до того, що законний спадкоємець змушений тікати з палацу. І ось, покидаючи рідні краї, бідолаха клянеться знайти союзників, разом з якими він обов’язково повернеться і відвоює свої права.

Через деякий час молодий утікач перетинається з опальним князем, який дає тому обіцянку покласти життя за відновлення правди і справедливості. А ще до відважної парочки примикає одна чарівна чарівниця. Незабаром головні герої приймають рішення відправитися на пошуки білої красуні, якій під силу підкорити собі вижили драконів.

Адже тільки з допомогою цієї чарівної діви у славного принца є шанс здобути перемогу над підлим, злісним карликом. Фільм Ігрища престолів (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ара Пайая
Актори: Ганна Хатчисон, Медісон Маккінлі, Лу Ферріньо, Енгус МакФадьен, Армандо Гутьеррез, Адам Бонд, Tim Preston, Райкер Лінч, Рут Хоррокс, Спайк Уайт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress