Фантастична мелодраматична комедійна стрічка «Іншим разом» змусить багатьох задуматися про жорсткості та правильності прийнятих рішень, власної жертовності від невдалих обставин і складному подорож у часі. Нехай навіть не вдасться переміститися в минуле, щоб щось підправити або змінити, саме сприйняття даної можливості, вже підведе багатьох до облегчающему мечтанию про вдосконалення власної долі. Всім властиво ставити перед собою важкодоступні цілі, а потім, скриплячи зубами і нервами, досягати їх, ставлячи собі чергову галочку.

Без цього життя буде здаватися одноманітним і нудним, і людина, що прагне до вдосконалення згідно з власною природою, може зовсім злетіти з котушок. Для багатьох такими цілями стає отримання освіти, вибудовування кар’єри, набуття сімейного щастя неодмінно з багатим бізнесменом або справжньої леді з прекрасною аристократичної родоводу. Але втілення прагнення кожного, вимагає ретельно продуманого дії, а не простого уяви бажаного. Після філософських міркувань нічого не змінюється, збої можуть давати навіть ретельно розписані плани, з поетапними діями. Фільм Іншим разом (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А після невдачі, люди зазвичай приходять в подив, а потім, сильно засмучуються, і можуть зовсім кидатися в крайнощі. Випробуваний шок заважає тверезо мислити, і відповідно, рухатися в потрібному напрямку.

Режисер: Томас Хеннессі
Актори: Джастін Хартлі, Аріель Кеббел, Джеймс Кайсон Лі, Крішелл стаус, Алан Петрушевська, Марк Веллі, Джейк МакЛафлін, Такер Смоллвуд, Етан Кон, Карл Т. Райт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress