Фільм Історії Барріо 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дії розгортаються в мексиканській глибинці, де і проживає головний герой. Фільм продовжує розповідь одного чоловіка, який працює в брудному шинку і кожен день стикається з непростим життям. Він готовий годинами розповідати різні історії про дикі звичаї , які панують в південній частині Сполучених Штатів Америки. Ніхто не знає про достовірності даних оповідань, але це зовсім не означає, що вони повністю були вигадані чоловіком. Швидше за все, в цьому всьому є якась частка шокуючої правди, але ніхто і ніколи не знає про те, скільки відсотків становить ця сама правда.

Одного разу в невелике містечко приїжджає поліцейський маршал Кельвін, який довго і виснажливо женеться за одним злочинцем, що втекли з-під варти. Втомлений чоловік вирішує зупинитися у невеликому мексиканському містечку, щоб перекусити. В цей самий момент він направляється в таверну, де господар закладу вже почав розповідь своїх захоплюючих байок. Звичайно ж, поліцейського зацікавили його розповіді, тому він теж став мимовільним слухачем. Господар таверни, як завжди, розповідав свої неймовірні історії з величезним ентузіазмом.

Він розумів, що людям подобається те, що він робить. Кельвін теж зацікавився його захоплюючими історіями, тому на якийсь час навіть забув про свої прямі обов’язки. Фільм Історії Барріо 2 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джерет Тарноль
В ролях: Алекс Агіла, Ронні Альварес, Альберто Баррос мл, Хуан Хав’єр Карденас, Ребека Брандес, Девід Кастро


загрузка...