загрузка...


У США, термін «К-9» позначає — «поліцейська собака, що пройшла спеціальне навчання для служби в поліції. Історія «К-9: Різдвяні пригоди» («K9 Adventures: A Christmas Tale») якраз про такого поліцейського пса на прізвисько Скаут. Поліцейська собака під час затримання злочинців, потрапляє в неприємну історію. І тільки завдяки маленькій дівчинці на ім’я Кессі, яка нещодавно переїхала в місто з сестрою і батьком, псу вдається вижити. Потай від батьків, Кессі виходила поранена тварина.

Так у Кессі з’явився справжній відданий друг. А чим займаються друзі? Благородними вчинками! Разом, друзі вирішують допомогти дітлахам з церковного хору зібрати пожертви для дітей-сиріт. Адже в різдвяні свята ніхто не хоче залишитися без подарунка. Парочці злочинців сподобалася чимала сума зібраних пожертвувань, і вони хочуть залишити дітлахів без подарунків. До того ж, як виявилося, злочинців Скаут дуже добре знає. Скаута можна ще раз упустити злочинців і залишити діточок без подарунків.

Чудовий сімейний фільм. Розумний пес викликає у дітей захоплення і позитивні емоції. А що ще потрібно в різдвяні свята, що не радість дітей. Фільм К-9: Різдвяні пригоди (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бен Гурі
Актори: Лак Перрі, Джейк Суазо, Тейлор Негрон, Шантель Фландрія, Брендан Уїтні, Адам Джонсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress