Фільм Качине масло (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Побут сучасної жінки складний, їй доводиться поєднувати важкі трудові будні і намагатися в той же саме час налагодити своє особисте життя. Звичайно, представниці прекрасної статі намагаються зробити все можливе, щоб піднятися по кар’єрних сходах, і знайти своє сімейне щастя. Однак не для всіх все складається добре і спокійно. Головні героїні історії дві молоді дівчини, яким дуже сильно не щастить у відносинах. Кожен раз, відправляючись на побачення, вони наводять повний марафет, тобто красиво одягаються і фарбуються.

Але раз за разом їх зусилля не приносять результату, а все тому, що чоловіки в останні роки подрібнювали, тобто перестали бути брутальними і відповідальними. Вони перекидають свої обов’язки на дам і чекають, що їх будуть звеличувати і любити за те, що вони лежати на дивані не бажаючи бути ініціативними. Вони втомившись від цієї неприємної і дурною реальності, в якій вони звичайні невдахи, вирішують провести рівно двадцять чотири години, прикидаючись нетрадиційної закоханою парою.

Так це дивно, але напевно для них це єдиний шанс побути у відносинах. Так чому ж закінчитися їх експеримент? І може бути саме це рішення, подарує їм любов? Фільм Качине масло (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мігель Артета
В ролях: Лайа Коста, Мей Уітман, Хонг Чау, Кумэйл Нанджиани, Кейт Берлант, Алія Шокат, Марк Дюпласс, Марк Мэрон, Джей Дюпласс, Ліндсі Бердж


загрузка...