загрузка...


Авантюрних лондонських друзів настигає лихо: граючи в карти з гангстером Гаррі, вони програють йому велику суму грошей. Термін виплати боргу – тиждень. Гаррі – любитель вогнепальної зброї, у нього ціла колекція. Він дає своєму помічникові Баррі завдання, викрасти два старовинні рушниці у власника, які підлягають продажу на торговому аукціоні. Але Баррі буде робити це не сам, у нього для таких справ є два дрібних злочинця, які з горем навпіл таки виконають завдання. Ці недоноски навіть не розуміють всю цінність цих рушниць і продають їх скупникові Ніку.

Тим часом друзі, переможені Гаррі гроші шукають вихід із ситуації і намагаються зробити все для того, щоб віддати гангстерові борг. Їм доведеться провернути дрібне пограбування, для того, щоб зібрати необхідну суму. В цей час у них випадково з’являться на руках ті самі рушниці, які вже шукає Гаррі. Коли настане день виплати боргу, хлопці будуть приголомшені рішенням непередбачуваного Гаррі, який здатний на жорстокі та болючі заходи покарання. Фільм Карти, гроші, два ствола (1998) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Фільм, знятий Гаєм Річчі в стилі чорної комедії, був удостоєний безлічі нагород міжнародного рівня, серед яких 2 нагороди «Оскар». Багатомільйонні надходження, отримані в прокаті, доводять те, що фільм вартий уваги.

Режисер: Гай Річі
В ролях: Джейсон Стэйтем, Нік Моран, Джейсон Флемінг, Декстер Флетчер, Вінні Джонс, Ленні Маклін, П. Х. Моріарті, Вес Блеквуд, Стінг, Френк Харпер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress