Фільм Келинка Сабіна 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Перед нами чергове продовження фільму, сюжет якого розкриває долю однієї дівчини на ім’я Сабіна. У свій час вона не знала турбот, жила в одне задоволення. Її оточувало багатство. Героїня кожен день ходила по магазинах, купувала дорогі речі, відвідувала клуби. Однак настав той самий момент, коли їй довелося повністю змінитися. Після того, як Сабіна потрапляє в полон в далекий аул, їй нічого не доводиться, як змиритися з новими умовами. Тепер вона дружина місцевого фермера. Довгий час хотілося покинути це місце. Але через деякий час, дівчина закохалася в аул, звикла до нової сім’ї.

Минуле залишилося позаду і тепер треба жити майбутнім. Сабіна любить свого чоловіка, займається рідним аулом. Дівчині вдалося навіть створити власний спа-салон з дайвінг центром. Вона вирішила відкрити кабінет психолога, куди міг звернутися кожен, хто потребує. Їй був побудований кінотеатр, центр реабілітації, де люди могли пройти необхідний перелік медичних процедур, щоб відновитися і реабілітуватися після трапилися проблем. Фільм Келинка Сабіна 2 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І в новому житті починають відбуватися події, які можуть мати серйозний вплив на подальшу долю. З’являється листоноша, який привертає до себе Сабіну і одна молода дівчина, яку неможливо не помітити…

Режисер: Нуртас Адамбай
В ролях: Нуртас Адамбай, Карлыгаш Мухамеджанова, Есжан Хамідуллін


загрузка...