Чарлі, перечитавшись про різних мафиях, вирішує приєднається до однієї з них. Але, з віком ці дурні думки пішли. До того ж, цьому посприяла дружба Карбону з трохи повним хлопчиком, Луїсом Букером, який, уявив себе супергероєм, врятував Чарлі, коли той ледь не потонув. Саме з того часу ці дві недотепи — найкращі друзі, які навіть не помітили, як минуло двадцять років. Зараз вони дорослі, правда, без сімей, чоловіки, які тримають власний загальний салон краси. Непоганий дохід, гарна територія, але все це затьмарюється тим, що їм не дає спокійно жити герой мрій Карбону — місцева мафія на чолі з Сальваторе Маджіо, якого за спиною всі звуть Сэлу.

Він кожен місяць вибиває з хлопців частина прибутку, тому що, як би, захищає їх від злочинців. Засмучені з цього приводу, хлопці всіма силами намагаються придумати, як позбутися Сэлу, але той сам підносить їм думка — переправивши гроші в Австралію, друзі назавжди позбутися від мафії. Не вірячи своєму щастю, хлопці швидко хапають гроші і летять на материк, не думаючи, в чому ж підступ. Дещо як доїхавши до фінішної прямої, де їх повинен був чекати потрібний чоловік, вони, на свою біду, збивають кенгуру. Подумавши, що той вже помер, один з друзів знімає свою куртку, одягає на тварину і просить сфотографувати його з ним.

Бідна тварина, яка була без свідомості, від спалаху приходить в себе й утікає. І тут проблеми починаються величезні, тому що гроші, які потрібно було передати, були в кишені тієї куртки. Фільм Кенгуру Джекпот 2003 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Девід Макнеллі
В ролях: Джеррі О’коннелл, Ентоні Андерсон, Естелла Уоррен, Крістофер Уокен, Мартон Чокаш, Дайан Кеннон, Майкл Шеннон, Білл Хантер, Девід Нгумбуджарра, Марк Селлито

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress