Фільм Керівництво по сексу на другому побаченні (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В житті Лори і Райана виникають з лякаючою регулярністю дуже схожі, неприємні ситуації, що призводять до однаково негативних результатів. Не знайомим перш молодим людям різної статі незмінно супроводжують невдачі при спробі зав’язати любовні взаємини. Перша романтична зустріч з черговим потенційним партнером обов’язково перетворюється на катастрофу, стаючи останнім моментом невдалого спілкування. Вони досягли досить зрілого віку, ровесники обзаводяться сім’ями, на що постійно вказують батьки, розлючені самотністю спадкоємців.

Навколишні постійно підкидають натяки, що пора завести серйозні взаємини, що дають надію на довге продовження. Однак, маючи негативний досвід проведення перших побачень, вони абсолютно не сподіваються просунутися до другого. Познайомившись випадково, Райан і Лора з’ясовують в розмові безліч зв’язуючих моментів. Фільм Керівництво по сексу на другому побаченні (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони однаково захоплюються творчістю популярної кіноактриси Меріл Стріп, обидва зіткнулися з повним розчаруванням, намагаючись зустріти любов, тому не сумніваються, що перебувати в романтичних стосунках не здатні. Їм доводиться прикидатися постійно, щоб відповідати моменту.

Режисер: Рейчел Хайронс
Актори: Джордж Маккей, Олександра Роуч, Емма Рігбі, Майкл Сока, Кае Олександр


загрузка...