загрузка...


Двоє друзів, які справляли враження мужніх і суворих чоловіків несподівано перетворилися в дбайливих і ласкавих господарів, а виною цьому став маленький, симпатичний кошеня, який виявився у дверей і їх квартири. Друзі були так зачаровані кошеням, що без жодних суперечок вирішили залишити його у себе. Хлопці назвали кошеня Кіану і з задоволенням доглядали за ним. Кіану швидко став найголовнішим членом їх сім’ї і щосили користувався всіма привілеями улюбленої тварини. Але одного разу Кіану пропав. Друзі намагаються дізнатися, що трапилося з їхнім улюбленцем і дізнаються, що їх Кіану тепер живе у найжорстокішого мафіозі їх району.

Головні герої зважаться на сміливий крок, вони хочуть потрапити в банду, щоб мати можливість дістатися до свого улюбленця е забрати його додому. Але, як показав подальший розвиток подій, зробити це набагато складніше, ніж вони припускали, адже їм належить довести свою корисність не якомусь рядовому члену банди, а самому грізному хазяїнові району.

Чи зможуть друзі втілити свій план в життя або вони спали ще на самому початку, ви дізнаєтеся, подивившись цей фільм на нашому сайті. Фільм Кіану (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Атенс
Актори: Джордан Пив, Кіген-Майкл Кі, Тіффані Хеддіш, Метод Мен, Даррел Брітт-Гібсон, Джейсон Мітчелл, Джамар Малачі Нейборс, Луїс Гусман, Уїлл Форте, Ніа Лонг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress