Фільм Клакер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Для підставних акторів грати роль вигаданого персонажа – звична робота. На теле-шоу подібні типажі заробляють подвійний бонус: гроші і славу, а продюсери тішать самолюбство від ілюзії аншлагу і драйву. Після закінчення ефіру «підсадні качки» повертаються до нормальних буднях обивателів, забуваючи, що їх виступ бачили мільйони глядачів. Едду дістаються різні амплуа. Він вживається в образ розумного споживача, буркотливого критика і старанного клерка, якого звільнили з перспективної посади. Можна імітувати скільки завгодно, адже все це типовий обман заради рейтингу і отримання грошей.

Емоційний демарш на одній з передач западає в пам’ять публіці, але знайти лицедія особливо вразливі шанувальники не в змозі – він любить видозмінюватися. На ТБ оголошують унікальний проект «Знайди і засвіти клакера», перша жертва вже визначена. Одного разу чоловік зустрічає привабливу дівчину на бензоколонці. Нелегко зізнатися в симпатії, але гра коштує свічок – на запрошення смачно перекусити Джуді відповідає згодою. Пара відправляється найближчим бістро, подалі від сторонніх очей. За гамбургерами, картоплею і колою молоді люди розмовляють про повсякденності, мріях, в загальному, бесіди ні про що.

Сильний дощ призводить до кафе випадкових відвідувачів, якого ж їх здивування, коли вони зустрічаються з антигероєм. Кумир з негативною кармою швидко стає об’єктом цькування натовпу небажаних шанувальників. Фільм Клакер (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Діто Монтиель
В ролях: Аманда Сайфред, Ед Хелмс, Ліа Реміні, Джеймс Рэнсон, Атлантік, Адам Левін, Рассел Пітерс, Чарльз Халфорд, Бренда Ваккаро, Трейсі Морган


загрузка...